Vaše krásky

Artsy tuniky

17. prosince 2010 v 10:09 | viva80
DSCN2925(1)
Jedna z tuniček od mé Artsy - dárkyně putovala k Zuzce, která mi pak poslala fotečku jejích krásek v tuničkách. Fotka holek se mi moc líbí a myslím, že by bylo škoda, kdybyste se jí nemohli taky pokochat, tak ji tu se Zuzčiným laskavým svolením máte :-).

Noví Fashionistas kluci

1. prosince 2010 v 15:53 | johana
4
Tady je pár fotek, jak vypadají nový Fashionistas kluci v porovnání s Harleyem a Fashion Royalty a starým kloubovým Kenem (tohle byl Phoibos původně).

Uvítací večírek pro Fashion Show Christie

18. října 2010 v 11:33 | Alice
Uspořádali jsme konečně uvítací večírek, holky se toho chopily, Agátka aranžovala (já jsem se ji snažila trochu korigovat, ale stejně tam nacpala nějaké witchky a disney vílu...), Eva fotila. Ale fotky jsou samozřejmě trochu strašné, holky to chtěly mít honem, byl večer (jindy se nesejdem) a fotilo se s bleskem. Navíc asi nemáme nejvhodnější foťák, venku fotí moc hezky, ale na tento typ fotografií to asi není uplně ono. Vybrala jsem asi pět nejmíň hrozných fotek, nevím jestli se odvážíš dát to na stránky, pokud ano, tak se mým jménem omluv a uveď výše zmíněné okolnosti.
Původně jsem měla v hlavě jakýs takýs scénář, ale nakonec vyšly jiné fotky, tak nevím -posílám po jedné s komentářem...
Na fotkách je větší polovina našich panenek (mých i Agátčiných), ostatní Agi nepozvala.
Tak buď shovívavá, to jsem ještě zjistila, že některé jsme moc neučesaly...

Bianca u Anduličky.

30. července 2010 v 13:31 | viva80
ERVENE~3
Před časem jste si mohli přečíst článek o mojí Top Model Resort Terese alias Biance, ve kterém jsem informovala o jejím prodeji. Nyní se mi ozvala její nová majitelka Andulička, aby mi ukázala, co Biance vytvořila. Musím říct, že se mi po ní, při prohlédání fotek docela zastesklo, ale vím, že je v dobrých rukou :-).

Odkaz na Anduliččino fotoalbum: http://picasaweb.google.com/andulicka1603/Bianca#

Pár slov Anduličky o výrobě:

Ušila jsem jí jednoduché šaty ze svého roláčku. Vše je šité ručně, kromě spodního lemu, který jsem zaentlovala na stroji. Musím říci, že jsem strávila dvě hodiny večer, než jsem přišla na to, jak ten jemný úplet oentlovat tak, aby to vypadalo tak jak vypadá.Trochu jsem se vyřádila na doplňcích. Něco na vycházku a něco do společnosti. Myslím, že jsem se snad trochu trefila do italského stylu k jejíjmu jméno.


 
 

Reklama