sběratelské

Monique

27. listopadu 2012 v 19:24 | viva80
Poslední panenkou z řady Top Model Resort je Barbie. Byla dost těžko sehnatelná, nakonec mi ji koupila Vlaďka, ale, chvíli po tom jsem ji vidla i v Dráčiku. Ze všech resortek na mě udělala největší dojem, ale, i přesto putovala dál, společně se Samanthou/Top Model Resort Summer teď bydlí u jiné majitelky.

Samantha

2. listopadu 2012 v 22:18 | viva80
Redukce sbírky mne po letech donutila konečně nafotit "resortky". Teresu, alias Biancu jsem vkládala již dříve, protože nás také mnohem dříve opustila, a teď doháním resty, abych zveřejnila celou kolekci. V tomto případě se tedy jedná o Top Model Resort Summer.

Angelica

12. září 2012 v 10:06 | viva80
Barbie Collector Pink Label 2010 Pirates of the Caribbean Angelica je u mne panenkou dost neoblíbenou, ale, přesto už ji mám doma několik měsíců. Původně jsem sháněla Jacka, ale ten byl všude vyprodaný a paní prodavačky mě přesvědčily, abych koupila aspoň Angelicu, obleček má hezký a tělíčko se jistě bude hodit :-x.

James Tiberius Kirk

13. února 2012 v 17:04 | viva80
Tak se po dlouhé době hlásím s novým článkem, děkuji všem návštěvníkům za přízeň, i když se tu už několik měsíců neobjevilo nic nového, ale, dnes mi dorazila posila Barbie týmu, tak jsem se konečně donutila k focení.

Liliana "Lily" Donaldson

19. května 2011 v 16:54 | viva80

Dnes bych vám ráda představila překvapení roku, jená se o panenku Pop Life Barbie, kterou jistě všichni znáte jako dárkyni orgánů pro bledé panenky. Já ji pořídila ze stejného důvodu. Je to jedna z panenek, co jsem koupila od Berušky, vlastně jsem o ni zájem ani neměla, chtěla jsem jen bledé LIV tělíčko pro Naiu, které měla Beruščina Bella a protože chtěla nechat Bellu a Edwarda pohromadě, vrátila jí původní tělíčko a na kloubové tělíčko nasadila právě tuhle hlavičku. Říkala jsem si, že ji přesadím na Model Muse tělíčko a pošlu dál, ale, jak jsem ji vybalila a v klidu si ji prohlédla, tak mě strašně zaujala a bylo jasné, že prozatím zůstává :-).

Kenaia "Naia" Suvari

14. května 2011 v 17:20 | viva80

Tak jsem se konečně dostala ke zveřejnění mé Dolls Of The World Princess of Ancient Greece. Panenku jsem už před časem vyměnila za mou Nadine, čehož jsem už několikrát litovala, obzvlášť, když jsem zjistila, že ji nová majitelka obratem prodala, bylo mi dost líto, že nevím, kam se mi poděla, navíc, řekyně dorazila zrovna v době, kdy jsme byli všichni nemocní, takže jsem ji jen obhlédla a uložila na poličku. Už při vybalení mě zarazila velikost její hlavičky, doufala jsem, že, když je ze stejné řady, jako Madira, bude ji mít menší, ale má ji velikou, což nebyl takový problém, tělíčko barevně nesedělo, ale, to jsem věděla předem a počítala jsem s výměnou.

Jacob

28. června 2010 v 18:24 | viva80

P1090812
Tenhle chlapík mi dorazil dnes před obědem :-), už, když jsem ho viděla poprvé na promofokách, tak jsem věděla, že si ho budu muset koupit :-). Odolávala jsem dlouho, ale, když jsem ho uviděla na aukru od koruny, řekla jsem si, že do něj půjdu, ale na aukci jsem zapomněla a konec prošvihla, naštěstí měla prodávající víc kusů a díky její ochotě ho mám už hezky doma :-). Je to tedy Barbie Collector Pink Label Twilight Theme: New Moon Jacob doll 2009, pro neznalé je to panenka podle jednoho z hrdinů Ságy Stmívání, která už má i svou filmovou podobu, ve filmu ho hraje Taylor Lautner, snad jsem to napsala dobře :-x.

Bianca

23. dubna 2010 v 13:37 | viva80
P1090066
Vlastním jménem Teresa ze série Topmodel Resort. Za tuhle panenku vděčím Hanneton, která mi ji koupila v době, kdy u nás už nebyla k dostání, ale nakonec se k nám do obchodu opět vrátila, takže jsem koupila ještě jednu, která se stala dárkyní tělíčka pro Madiru.

Madira

28. ledna 2010 v 15:53 | viva80
Barbie Collector Princess of India Dolls of the World The Princess Collection.

Edward

25. ledna 2010 v 15:56 | viva80
Barbie Collector Pink Label Twilight Edward Cullen 2009, panenka stvořená podle upíra z Twilight ságy. Ze stejné scény, jako Bella.
 
 

Reklama