MOJE SBÍRKA

Pozdrav

10. dubna 2011 v 19:14 | viva80
Zdravím všechny příznivce mého blogu, především bych se chtěla omluvit, že blog stagnuje a že nereaguji na komentáře, ale, jk mnozí věděli, měla jsem nemocné děti, Alešek musel nakonec i do nemocnice a na mě, tak nějak dopadla jarní únava. Navíc jsme od 23.3. v dětské léčebně, takže ani nebylo co fotit, dokud za náma nedojel na návštěvu manžel, který mi pár panenek přivezl, takže jsem něco málo přece jen nacvakala, i když, některé fotky jsou pouze pro odvážlivce, sama se divím, že jsem to vydržela, když se mi na panenky vrhly jiné maminky a hlavně jejich dětičky, ale, panenky to přežily bez úhony, jen to bude chtít doma hromadně navštívit kadeřnici :-).

Loučení

4. října 2010 v 6:00 | viva80
P1100883
Když jsem si koupila Fashion Fever Christie, nadhodila jsem tu, že Fashion Show Christie, která byla její náhražka, poputuje dál. Přihlásila se o ni sběratelka, již jsem na aukru FF Christie vyfoukla, tak jsem ráda, že jí to můžu vynahradit alespoň takhle :-). Protože u nás Christie bydlela dýl, než rok, našla si spoustu přátel i partnera, kteří se s ní přišli rozloučit.

Kira a Kira :-)

25. září 2010 v 17:18 | viva80
P1100842
Maruška chtěla srovnávací fotečku mých dvou Kir, takže tady jsou obě mé nedokonalé krasavice :-(. Myslím, že to není třeba nějak moc komentovat, takže následuje jen pár fotek. Posuďte samy, která z nich je lepší.

Pomoc pro Kiru

22. září 2010 v 16:51 | viva80
P1100776
Chtěla bych poprosit o radu, zakoupila jsem na aukru FF Kiru, měla poničené ručičky, ale říkala jsem si, že bych jí dala tělíčko od mé stávající s křivým obličejem a bude, jako nová, ale k mému velkému zklamání byla poničená i hlavička, přes celý nos měla zelený flek, který po dvou dnech slunění vypadá, že ustupuje, ale kolem něj jsou stopy po kousnutí, nejsou nijak hluboké, nafotit mi to nejde, ale chtěla bych se jich zbavit. Nemáte někdo zkušenosti s takovým problémem? Za každou radu budu moc vděčná.

Matteláci 4.9.2010

4. září 2010 v 14:56 | viva80
P1100549
Po tom, co jsem okloubila Edeline a nakonec vyhrála Nadine, tak jsem jim ulevila od stání a posadila je, aby byla sbírečka přehlednější. Když jsem na ně tak koukala, řekla jsem si, že se podělím s váma :-). Fotky jsem dělala na třikrát, poprvé jsem všechno nafotila a po stažení fotek do PC jsem se zhrozila, jak díky blesku vyskočil prach v zadní části poličky, řekla jsem si, že by byla ostuda zveřejnit to, tak jsem poličku vyklidila a vytřela, po té jsem si všimla koberečku, který mám nachystaný už celé prázdniny, že ho dám do mojí stále nedodělané vily a řekla jsem si, že by se hodil i sem, tak jsem se dala na stříhání, všechno jsem hezky naaranžovala zpět a dala se do focení, u prohlédání fotek jsem dostala záchvat smíchu, protože jsem pro lepší stabilitu roztáhla Derekovi nohy a zjistila jsem, že se mu rozjel šev a na fotkách to vypadá, jako by mu lezlo ven přirození :-x, tak jsem fotila do třetice, to jsem si pak zase všimla, že Desiree nemá kalhotky a jde jí vidět až do krku, ale znovu už se mi fotit nechtělo, tak jsem si nakonec řekla, že zveřejním fotky všechny a hotovo, tak tady jsou. Upozorňuji, že jsou to jen Matteláci, Fešáci bydlí ve vile, ale ty fotím každou chvíli, tak jsem jim dala pohov, ale ve sbírce je, samozřejmě, stále mám. Ještě malý dodatek, o patro níž jsem měla nachystanou na rekonstrukci ložnici a momentálně v ní úřaduje Beátka, takže se tam různě povalují všechny mé Shellinky a menší panenky.

Sbírka 7.4. 2010

7. dubna 2010 v 13:57 | viva80
P1080949
Na přání Ľuba jsem dnes nafotila mou kompletní sbírečku. Taky jsem vytvořila novou rubriku, kde čas od času zveřejním aktuální fotky, abyste byli v obraze, kdo u nás bydlí a kdo se už rozloučil. Tohle je hromadné foto play line panenek.

Na stole

5. listopadu 2009 v 17:30 | viva80
Dnes mi dorazila Top Model Resort Summer, tak jsem jí musela udělat místo mezi ostatními modelkami. Při té příležitosti jsem uklidila celý PC stůl a panenky nově napózovala:-). Když už jsem je měla tak hezky nastavěné, tak mi bylo líto je nevyfotit:-). Bohužel je tu dost špatné světlo, tak jsem musela fotit s bleskem, což je dost poznat na očičkách panenek, dost se místy lesknou:-(.

Stěhování

16. října 2009 v 18:53 | viva80
Dlouho jsem nic nepřidala a to z důvodu stěhování. Konečně jsme sprovoznili patro a přestěhovali se tam, což také znamenalo přestěhovat děti do samostatného pokojíčku. Už týden jsem se nevyspala, ale Alešek už zase začal chodit do školky, tak jsem si říkala, že už to bude lepší, ale po třech dnech je opět nemocný:-((((.

Ale už mi to nedalo a dnes jsem se dala na focení, bohužel je tu pořád deštivo a světlo žádné, takže podle toho fotky vypadají:-(. Musela jsem fotit s bleskem a není to nic moc.

Na fotce je téměř celá má sbírka, která bude mít již brzy nový domov.

Moje sbírka :-)

17. září 2009 v 18:50 | viva80
Tak jsem procházela a promazávala starší fotky v počítači a narazila jsem na dvě staršího data, tak se s váma musím podělit o to, jak vypadala má sbírka na počátku mého sběratelství, kdy jsem si ještě myslela, že si koupím jen aktuální kolekci FF2008 a bude mi to stačit :-D.
Tato fotka byla vyfocena 10.07.2008, což je dva měsíce po koupi mé první barbie. Polovina z nich už u mě není:-(. Zleva to jsou: Královský švec Derek (bydlí u nás), FF 2008 Teresa (bydlí u nás), Beach Fun Blaine (bydlí u nás), nad ním FF 2008 Ken (bydlí u nás), vedle FF 2005 Kira (má nové bydliště, ale nedávno jsem si ji opět pořídila:-)), pod ní FF 2005 Drew (bydlí u nás), FF 2005 Shannen (bydlí u nás), Cali Guy Blaine s vůní kokosu (má nové bydliště), FF 2005 Kayla(má nové bydliště), Beach Fun Lea (má nové bydliště), v autě sedí FF 2006 Raquelle(má nové bydliště, koupila jsem si jinou, s kloubovým zápěstím) a Cali Guy Blaine (má nové bydliště, koupila jsem si stejného v lepším stavu, tenhle měl ukouslý nos a padací hlavu :-)).
 
 

Reklama