Květen 2011

Liliana "Lily" Donaldson

19. května 2011 v 16:54 | viva80 |  sběratelské

Dnes bych vám ráda představila překvapení roku, jená se o panenku Pop Life Barbie, kterou jistě všichni znáte jako dárkyni orgánů pro bledé panenky. Já ji pořídila ze stejného důvodu. Je to jedna z panenek, co jsem koupila od Berušky, vlastně jsem o ni zájem ani neměla, chtěla jsem jen bledé LIV tělíčko pro Naiu, které měla Beruščina Bella a protože chtěla nechat Bellu a Edwarda pohromadě, vrátila jí původní tělíčko a na kloubové tělíčko nasadila právě tuhle hlavičku. Říkala jsem si, že ji přesadím na Model Muse tělíčko a pošlu dál, ale, jak jsem ji vybalila a v klidu si ji prohlédla, tak mě strašně zaujala a bylo jasné, že prozatím zůstává :-).


Kenaia "Naia" Suvari

14. května 2011 v 17:20 | viva80 |  sběratelské

Tak jsem se konečně dostala ke zveřejnění mé Dolls Of The World Princess of Ancient Greece. Panenku jsem už před časem vyměnila za mou Nadine, čehož jsem už několikrát litovala, obzvlášť, když jsem zjistila, že ji nová majitelka obratem prodala, bylo mi dost líto, že nevím, kam se mi poděla, navíc, řekyně dorazila zrovna v době, kdy jsme byli všichni nemocní, takže jsem ji jen obhlédla a uložila na poličku. Už při vybalení mě zarazila velikost její hlavičky, doufala jsem, že, když je ze stejné řady, jako Madira, bude ji mít menší, ale má ji velikou, což nebyl takový problém, tělíčko barevně nesedělo, ale, to jsem věděla předem a počítala jsem s výměnou.

Oheň a led

9. května 2011 v 17:57 | viva80 |  photoshooting

Při focení holek z BB2 se mi nějak zastesklo po model muse tělíčkách, tak jsem se rozhodla nafotit další jeho zástupkyně. Nedávno se mi podařilo ulovit dva úžasné oblečky a při přemýšlení, které krásky do nich navlíknu, padla volba na Murron (Barbie Scotland) a Nicolle (Top Model Nikki). Když jsem holky do oblečků oblékla, připadlo mi, že Nicolle je, jako ledová královna, zatímco Murron přímo žhne, proto ten název článku :-)